widget.job-description.alt

Host/ Hostessa_Restauracja Max Premium Burgers w Arkadii

Warszawa
13 maja 2024
Opis stanowiska

W MAX stawiamy na zespół, działamy z pasją i z odwagą realizujemy codzienne wyzwania!

Szanujemy nasze odmienności i wspieramy się wzajemnie. Mamy odwagę stawiać czoła wyzwaniom i myślimy nieszablonowo. Z ciekawością i zaangażowaniem znajdujemy wyjście z każdej sytuacji.  Brzmi dobrze?

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Hosta/ Hostessy do restauracji Max Premium Burgers w Arkadii.

Zakres odpowiedzialności:

  • aktywna promocja w obrębie restauracji
  • doradzanie w zakresie oferowanych produktów
  • dbanie o promocję restauracji i satysfakcję naszych Gości
  • witanie i żegnanie Gości
Wymagania
  • dużo uśmiechu i pozytywnej energii
  • wysokiej kultury osobistej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę 27,70 PLN/h
  • wdrożenie w wykonywanie obowiązków
  • pracę w środy, piątki i soboty w godzinach 12:00-22:30.

Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy! Aplikuj!

Tracker image