widget.job-description.alt

MAX Premium Burgers_Pracownik Restauracji Wrocław Galeria Dominikańska

Wrocław
24 stycznia 2024
Opis stanowiska

  • Jakość to nasz priorytet! Chcemy abyś dbał/a o nasze standardy działania bez względu na stanowisko!
  • Jako pracownik restauracji przyjmiesz zamówienie, przygotujesz posiłki, zadbasz o czystość i pomożesz w uzupełnianiu produktów.
Wymagania

KOGO SZUKAMY?

W MAX stawiamy na zespół, działamy z pasją i z odwagą realizujemy codzienne wyzwania!

Szanujemy nasze odmienności i wspieramy się wzajemnie. Mamy odwagę stawiać czoła wyzwaniom i myślimy nieszablonowo. Z ciekawością i zaangażowaniem znajdujemy wyjście z każdej sytuacji.

Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • 29 - 30 pln/h brutto podstawy,
  • Bonus za polecenie znajomych do pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Kartę zniżkową, którą wykorzystasz we wszystkich naszych restauracjach
  • Szkolenia i treningi, które wprowadzą cię w świat MAXa

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.maxpremiumburgers.pl

A na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy!

Tracker image