widget.job-description.alt

MAX Premium Burgers_Asystent Kierownika Restauracji_Poznań

Poznań
24 stycznia 2024
Opis stanowiska
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Max’a wśród naszych gości – to dla nich jesteśmy!

  • Codzienna praca na stanowiskach operacyjnych – u nas Kierownik zawsze daje dobry przykład!

  • Budowanie zespołu zgodnie z wartościami Max’a

  • Realizacja wyników finansowych restauracji zgodnie z określonymi KPI przy jednoczesnym zapewnieniu jakości oferowanych produktów – musi być pysznie!

  • Bieżące wsparcie Kierownika restauracji oraz zarządzanie restauracją podczas jego nieobecności

  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

  • Tworzenie harmonogramu czasu pracy

Wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży gastronomicznej - warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wykształcenie średnie

  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu – zadań jest wiele, ale kluczem do sukcesu jest sprytnie je rozplanować!

  • Budowanie zespołu i zaangażowania pracowników

  • Analityczne myślenie

  • Dużo pozytywnej energii – z takimi osobami można góry przenosić!

Oferujemy
  • umowę o pracę, płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa

  • 5600 zł brutto podstawy na dobry początek z MAXem plus premia

  • Aktywny udział podczas budowania zespołu pracowników w nowej restauracji

  • Prywatna opieka medyczna i pakiet extrasów!

Tracker image