Strona Kariery i oferty pracy – Max Burgers

MAX Premium Burgers - dołącz do nas!

Historia MAX

Historia MAX zaczyna się w 1968 roku, kiedy to Curt Bergfos i Britta Fredriksson otworzyli swoją restaurację na północy Szwecji. Był to jeden z pierwszych lokali serwujących hamburgery w Europie. W ciągu ponad 50 lat istnienia firma rozrosła się do ponad 170 lokali głównie w Szwecji, ale także w Polsce Norwegii i Danii. MAX zadebiutował w Polsce zaledwie cztery lata temu, jednak dzięki dekadom doświadczeń i kulturze organizacyjnej wyniesionej z rynku szwedzkiego już teraz jest jednym z najlepszych pracodawców w branży gastronomii szybkiej obsługi.

Dbamy o nasze środowisko

Odpowiedzialność za środowisko to część naszego DNA. Swoją postawą dajemy przykład całej branży gastronomicznej. Jako pierwsza na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, wprowadziliśmy oznakowanie informujące o wpływie naszych produktów na środowisko. Uczciwość, zdrowie i środowisko – nieustannie robimy wszystko, aby to właśnie te kwestie były najważniejsze w naszej codziennej pracy.

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „Menu pozytywne dla klimatu” przez ONZ w konkursie Global Climate Action Award w kategorii „Go Climate Neutral Now” i jesteśmy jedyną europejską marką nagrodzoną przez ekspertów.

Poznaj nas!

Jesteśmy siecią restauracji pozytywną dla klimatu. Uwielbiamy burgery, także wege. Szybko rośniemy. Chcesz rozwijać się z nami?

Dalsze oferty pracy
Tracker image

Praca w MAX

Według nas każdy wnosi do firmy coś cennego, dlatego zatrudniamy osoby mające zróżnicowane wykształcenie, doświadczenia i pochodzenie.

W codziennej pracy pielęgnujemy wartości MAXa. Szacunek i troska o ludzi, rozpoznawanie ich osiągnięć, świętowanie sukcesów – tego wymagamy od naszej kadry menadżerskiej, która daje przykład. Cenimy szczerość i uczciwość w codziennych kontaktach z kolegami i gośćmi. Wspieramy ciągłe doskonalenie - ścieżka kariery jest otwarta dla każdego, a nasze programy wspierają ambitnych. Wielu obecnych menadżerów restauracji rozpoczynało pracę od stanowiska pracownika restauracji. Wszystko to przyczynia się do sukcesu firmy, przekraczania oczekiwań gości oraz oferowania wysokiej jakości produktów o unikalnym smaku.

Zniżki na produkty MAX'a

Elastyczny czas pracy

Program poleć przyjaciela

Kawa/herbata

Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

Umowa pracę

Możliwość rozwoju

Pracownik restauracji

Jeśli jesteś otwarty i uśmiechnięty, a praca w zespole sprawia Ci radość dołącz do naszego zespołu już dziś!

Jeśli nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku- nie martw się. Zadbamy o rozwój Twoich kompetencji, aby praca przynosiła Ci satysfakcję i radość!

Jeżeli potrzebujesz badań sanitarno-epidemiologicznych – pomożemy Ci w ich wyrobieniu, a po rozpoczęciu współpracy zwrócimy koszty ich realizacji.

Jedyne czego potrzebujesz, to ukończone 18 lat

Kierownik Zmiany

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako lider zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji? Tak, rozwój to część naszej kultury.

Będziesz:

- dbać o nasze standardy działania zespołu i firmy - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości,

- członkiem zespołu, więc czasem staniesz na kasie lub wydawce, żebyśmy nie złapali tabaki,

- pilnować stocków,- doradzać nam, jak lepiej prowadzić ten biznes - chętnie Cię wysłuchamy.

Asystent Kierownika Restauracji

Jeśli masz już doświadczenie w Zarządzaniu Zespołem i chciałbyś spróbować swoich sił u nas, zapraszamy!

Spotkasz się między innymi z poniższymi zadaniami:

- Budowanie pozytywnego wizerunku Max’a wśród naszych gości to dla nich jesteśmy!

- Codzienna praca na stanowiskach operacyjnych – u nas Kierownik zawsze daje dobry przykład!

- Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

-Tworzenie harmonogramu czasu pracy

Kierownik Restauracji

Prowadziłeś Restauracje? Chciałbyś brać udział w rozwoju marki Max Premium Burgers w Polsce?

Dołącz do nas!

Reset filtrów

MAX Premium Burgers